Soluțiile noastre sunt foarte recunoscute și fiabile de către clienți și vor îndeplini cerințele financiare și sociale în continuă schimbare pentru cel mai bun preț pentru piese de difuzor P-Audio Style 15″ din China, coș de difuzor. Vă invităm să ne contactați dacă sunteți interesați de soluția noastră, vă vom oferi o surpriză pentru calitate și preț.
Soluțiile noastre sunt recunoscute și fiabile de către clienți și vor îndeplini cerințe financiare și sociale în continuă schimbare pentru...Prețuri pentru cadre PA și boxe PA în ChinaÎntrucât integrarea economică mondială aduce provocări și oportunități industriei XXX, compania noastră, continuând munca în echipă, calitatea pe primul loc, inovația și beneficiul reciproc, este suficient de încrezătoare să ofere clienților noștri cu sinceritate soluții calificate, prețuri competitive și servicii excelente și să construiască un viitor mai luminos sub spiritul superiorității, rapidității și puterii alături de prietenii noștri, continuând disciplina noastră.
Momentul 1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului inferior, Raft pentru coșul de curățare a stratului inferior, Coș modul strat inferior
Montat într-un sistem de spălare cu un singur, două sau trei straturi, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Opt |
| Regulator de poziție | Două |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
Suport pentru coșuri cu conectare la module
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
Montat pe ambele ghidaje din oțel inoxidabil
Intrare rapidă a apei, spălând apa din spatele ghidajului camerei în fiecare modul de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 158 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 528 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 566 mm |
| Greutate netă | 3 kg |