Momentul 1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului inferior, Raft pentru coșul de curățare a stratului inferior, Coș modul strat inferior
Montat într-un sistem de spălare cu un singur, două sau trei straturi, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Opt |
| Regulator de poziție | Două |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
Împărțit în două straturi pentru a încărca tava cu plasă
Braț de pulverizare rotativ încorporat
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 230 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 528 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 584 mm |
| Greutate netă | 5,6 kg |

Compania XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ este un producător important de mașini de spălat sticlărie de laborator, situat în orașul Hangzhou, provincia Zhejiang, China. XPZ este specializată în cercetare, producție și comercializare de mașini de spălat sticlărie automate, aplicate în biofarmacie, sănătate medicală, inspecție a calității mediului, monitorizarea alimentelor și domeniul petrochimic.
XPZ se angajează să ajute la rezolvarea tuturor tipurilor de probleme de curățenie. Suntem principalul furnizor al autorităților de inspecție chineze și al întreprinderilor chimice, între timp, marca XPZ a fost răspândită în multe alte țări, precum India, Marea Britanie, Rusia, Coreea de Sud, Uganda, Filipine etc. XPZ oferă soluții integrate bazate pe cereri personalizate, inclusiv selecția produselor, instalare și instruire în operare etc.
Vom acumula mai multe avantaje pentru a oferi produse inovatoare de înaltă calitate și servicii excelente, pentru a ne menține prietenia pe termen lung.
Fabrica XPZ

Expoziţie

