face munca de curățenie mai plăcută
Conceput pentru curățarea în laborator a sticlăriei standard, potrivit pentru recipiente din sticlă, ceramică, metal, plastic etc. (de exemplu, baloane cotate, flacoane pentru probe, baloane Erlenmeyer, tuburi colorimetrice, pipete, pipete gradate, eprubete, vase Petri, baloane în formă de inimă, pahare de laborator etc.).
—————Bliț-F2—————
| Parametru de bază | |
| Temperatura de lucru | 5-40℃ |
| Putere electronică | 380V/50Hz |
| Sârmă electrică | 2m/5x10mp |
| Putere de încălzire | 9KW/18KW |
| Putere de uscare | 4KW/6KW |
| Putere totală | 13 kW/24 kW |
| Capacitate | 308L |
| Pompă peristaltică | 4 bucăți |
| Programe | 36 implicite, peste 100 personalizate |
| Temperatura de spălare | până la 95 ℃ |
| Port RS 232 | Pentru transferul informațiilor de la mașina de spălat |
| Touch screen | ecran color de 7″ |
| Dimensiuni exterioare (Î/L/A) | 1326*930*750mm |
| Greutate | 200 kg |
| Senzor de temperatură | PT1000 |
| Conexiune la internet disponibilă | |
| Fereastră vizibilă pe ușă | |
| Sistem de monitorizare a conductivității pentru clătire | |
| Pompă de ridicare a presiunii apei pure disponibilă | |
| Condensator de abur de înaltă eficiență | |
| Camera de spălare din oțel inoxidabil 316L | |
| Panou exterior din oțel inoxidabil 304 | |
Patru avantaje cheie pentru mașina de spălat sticlărie de laborator complet automată
De ce să alegeți mașina de spălat sticlărie de laborator complet automată XPZ?
Mai multe caracteristici——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Certificare:
Cum curăță mașina de spălat sticlărie complet automată XPZ?
→Cu apă de la robinet și apă pură (sau apă dedurizată) ca mediu de lucru, utilizând un agent de curățare specific, acționat de pompa de circulație, lichidul de curățare este spălat direct la 360° în interiorul și în exteriorul vasului prin rotirea brațului de pulverizare și a țevii de pulverizare, astfel încât să îndepărteze, să emulsioneze și să descompună substanțele rămase pe vas sub acțiunea forțelor mecanice și chimice; În plus, lichidul de curățare poate fi încălzit automat, iar apoi ustensilele pot fi curățate și dezinfectate la cald pentru a obține un efect de curățare mai bun. Dacă este selectat modelul cu funcție de uscare, sticla de probă poate fi uscată și cu aer cald după spălare pentru a evita contaminarea secundară cauzată de nelăsarea la timp.(Acest model include uscare.)
Procedura normală de spălare
Pre-spălare → spălare cu detergent alcalin sub 80°C → clătire cu detergent acid → clătire cu apă de la robinet → clătire cu apă pură → clătire cu apă pură sub 75°C → uscare
FAQ
Î1: De ce să alegeți XPZ?
Suntem principalul furnizor al autorităților de inspecție chineze și al întreprinderilor chimice.
Marca noastră s-a răspândit în multe alte țări, precum India, Marea Britanie, Rusia, Africa și Europa.
Oferim soluții integrate bazate pe cerințe personalizate, inclusiv selecția produselor, instalare și instruire în operare.
Î2: Ce fel de livrare poate alege clientul?
De obicei, se livrează pe mare, pe calea aerului.
Încercăm tot posibilul să îndeplinim cerințele de transport ale clienților.
Î3: Cum să asigurăm calitatea produsului și serviciile post-vânzare?
Avem certificat de calitate CE, ISO și altele asemenea.
Avem servicii excelente post-vânzare și inginer post-vânzare.
Produsele noastre au o perioadă de garanție.
Î4: Poatewesă vă vizitați fabrica online?
Suntem foarte suportivi.
Î5: Ce fel de plată poate alege clientul?
T/T, L/C și altele asemenea.