Rising-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Folosit pentru curățarea pipetelor.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Număr de duze | 116 bucăți |
| Înălțimea cadrului | 150 mm |
| Înălțimea la care se poate curăța pipeta | 585 mm |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 279 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 558 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 352 mm |
| Greutate netă | kg |