Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Folosit pentru curățarea obiectelor de sticlă de laborator, cum ar fi baloanele Erlenmeyer, baloanele triunghiulare, baloanele cu fund rotund, baloanele cu fund plat, baloanele cotate, cilindrii gradați.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф6mm x Î 220mm |
| Număr de duze | 10 bucăți |
| Numărul de deținători | 10 bucăți |
| Poziționarea pieselor de arc | 10 bucăți |
| Acoperirea suporturilor | PA |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 253 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 140 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 488 mm |
| Greutate netă | 1 kg |