Momentul 1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Folosit pentru curățarea obiectelor de sticlă de laborator, cum ar fi baloanele Erlenmeyer, baloanele triunghiulare, baloanele cu fund rotund, baloanele cu fund plat, baloanele cotate, cilindrii gradați.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф4mm x 160mm înălțime |
| Număr de duze | 21 buc |
| Numărul de deținători | 21 buc |
| Poziționarea pieselor de arc | 21 buc |
| Acoperirea suporturilor | PA |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 253 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 192 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 488 mm |
| Greutate netă | 2,3 kg |