Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
poate transporta 56 de pipete, 56 de tuburi de centrifugă, eprubete, sticlă goală cu partea superioară etc.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф2,5 mm x 110 mm înălțime |
| Număr de duze | 112 bucăți |
| Scaune pentru pipete | 56 bucăți |
| Suport cruce | 56 bucăți |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 190 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 190 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 494 mm |
| Greutate netă | kg |