Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Modulul integrat are 28 de pipete, 8 baloane Erlenmeyer/baloane/baloane cotate/cilindru gradat etc.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф6mm x Î 220mm |
| Număr de duze | 36 bucăți |
| Scaune pentru pipete | 28 bucăți |
| Suport cruce | 8 bucăți |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 255 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 190 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 493 mm |
| Greutate netă | kg |