Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Poate curăța 28 de pipete, 28 de flacoane de probă și 9 baloane Erlenmeyer, baloane, baloane cotate etc.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Număr de duze | 65 bucăți |
| Scaune pentru pipete | 28 bucăți |
| Suport cruce | 28 bucăți |
| Numărul de deținători | 9 bucăți |
| Poziționarea pieselor de arc | 9 bucăți |
| Acoperirea suporturilor | PA |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 265 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 190 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 493 mm |
| Greutate netă | 3 kg |