Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului superior, Coș de curățare a stratului intermediar, Raft pentru coș de curățare a stratului superior, Raft pentru coș de curățare a stratului intermediar, Coș pentru modulul stratului superior, Coș pentru modulul stratului intermediar
Montat într-un sistem de spălare cu strat dublu sau triplu, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Şase |
| Regulator de poziție | Două |
| Recunoaștere coș | Unul |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
Suport pentru coșuri cu conectare la module
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
Șină de ghidare din oțel inoxidabil pe ambele părți
Intrare rapidă a apei, spălând apa din spatele ghidajului camerei în fiecare modul de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 140 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 536 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 562 mm |
| Greutate netă | 3,35 kg |