Momentul 1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului inferior, Raft pentru coșul de curățare a stratului inferior, Coș modul strat inferior
Montat într-un sistem de spălare cu un singur, două sau trei straturi, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Opt |
| Regulator de poziție | Două |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
Suport pentru coșuri cu conectare la module
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
Montat pe ambele ghidaje din oțel inoxidabil
Intrare rapidă a apei, spălând apa din spatele ghidajului camerei în fiecare modul de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 158 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 528 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 566 mm |
| Greutate netă | 3 kg |