Momentul 1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului inferior, Raft pentru coșul de curățare a stratului inferior, Coș modul strat inferior
Montat într-un sistem de spălare cu un singur, două sau trei straturi, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Opt |
| Regulator de poziție | Două |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
Împărțit în două straturi pentru a încărca tava cu plasă
Braț de pulverizare rotativ încorporat
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 226 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 529 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 569 mm |
| Greutate netă | 5,6 kg |