Oferte rapide și superioare, consilieri informați care vă vor ajuta să alegeți soluția corectă care se potrivește tuturor nevoilor dumneavoastră, un timp de generare scurt, o gestionare responsabilă a calității și produse și servicii unice pentru afacerile de plată și livrare pentru OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Vă invităm să vizitați unitatea noastră de producție și să așteptăm cu nerăbdare să construim relații de afaceri primitoare cu clienții din țară și din străinătate, pe termen lung.
Oferte rapide și superioare, consilieri informați care vă vor ajuta să alegeți soluția corectă, care se potrivește tuturor nevoilor dumneavoastră, un timp de generare scurt, o gestionare responsabilă a calității și produse și servicii unice pentru plăți și expedieri.Modul LED din China, Modul de injecțieCreăm mereu noi tehnologii pentru a eficientiza producția și a furniza mărfuri la prețuri competitive și de înaltă calitate! Satisfacția clienților este prioritatea noastră! Ne puteți spune care este ideea dumneavoastră pentru a dezvolta un design unic pentru propriul model, pentru a preveni prea multe piese similare pe piață! Vă vom oferi cele mai bune servicii pentru a satisface toate nevoile dumneavoastră! Contactați-ne imediat!
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a injecțiilor, Suport pentru coș de curățare a injecțiilor, Modul de injecție
Folosit pentru curățarea obiectelor de sticlă de laborator, cum ar fi baloanele Erlenmeyer, baloanele triunghiulare, baloanele cu fund rotund, baloanele cu fund plat, baloanele cotate, cilindrii gradați.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Diametrul interfeței rapide | 32 mm |
| Duză de injecție | ф6mm x Î 220mm |
| Număr de duze | 8 bucăți |
| Numărul de deținători | 8 bucăți |
| Poziționarea pieselor de arc | 8 bucăți |
| Acoperirea suporturilor | PA |
Suport pentru coș de curățare a modulelor de tip injecție cu port de conectare
Încărcați în stânga și în dreapta coșului modulului
Intrare rapidă cu dop, apă curată din coșul modulului în fiecare duză a modulului de injecție
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 253 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 140 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 488 mm |
| Greutate netă | 0,9 kg |