Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare fără injecție
Potrivit pentru vase cu gură largă, cești de măsurat etc.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Cleme mici cu arc | 18 |
| Înălţime | 105 mm |
| Spațiere | 60 mm |
| Cleme mari cu arc | 10 |
| Înălţime | 175 mm |
| Spațiere | 60 mm |
Modulul coșului
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 186 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 220 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 445 mm |
| Greutate netă | kg |