Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Bliț-F1
Coș de curățare a stratului superior, Coș de curățare a stratului intermediar, Raft pentru coș de curățare a stratului superior, Raft pentru coș de curățare a stratului intermediar, Coș pentru modulul stratului superior, Coș pentru modulul stratului intermediar
Montat într-un sistem de spălare cu strat dublu sau triplu, introdus în diferite module de injecție, clătire sticlărie de laborator reutilizabilă, ceramică, materiale plastice, oțel inoxidabil și așa mai departe.
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Culoare | Oțel inoxidabil mat |
| Rolă de activitate | Şase |
| Regulator de poziție | Două |
| Recunoaștere coș | Unul |
| Cursa de împingere-tragere a cadrului coșului | 550 mm |
Braț de pulverizare rotativ încorporat
Curățarea manuală a camerei de admisie și ieșire prin împingere-tragere
Șină de ghidare din oțel inoxidabil pe ambele părți
Intrare rapidă a apei, spălând apa din spatele ghidajului camerei în fiecare modul de injecție
Se pot pune coșuri folosite pentru sticle curate cu gură largă
| Dimensiuni exterioare, Înălțime în mm | 152 mm |
| Dimensiuni exterioare, lățime în mm | 536 mm |
| Dimensiuni exterioare, Adâncime în mm | 567 mm |
| Greutate netă | 3,7 kg |
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ este un producător important de mașini de spălat sticlărie de laborator, situat în orașul Hangzhou, provincia Zhejiang, China. XPZ este specializată în cercetare, producție și comercializare de mașini de spălat sticlărie automate, aplicate în biofarmacie, sănătate medicală, inspecție a calității mediului, monitorizarea alimentelor și domeniul petrochimic.
XPZ se angajează să ajute la rezolvarea tuturor tipurilor de probleme de curățenie. Suntem principalul furnizor al autorităților de inspecție chineze și al întreprinderilor chimice, între timp, marca XPZ a fost răspândită în multe alte țări, precum India, Marea Britanie, Rusia, Coreea de Sud, Uganda, Filipine etc. XPZ oferă soluții integrate bazate pe cereri personalizate, inclusiv selecția produselor, instalare și instruire în operare etc.
Vom acumula mai multe avantaje pentru a oferi produse inovatoare de înaltă calitate și servicii excelente, pentru a ne menține prietenia pe termen lung.
Fabrica XPZ

Expoziţie

